CAMCI SEPETİ - KAHE CAM AKSESUARLARI

Hakkımızda

Firmamızın geçmişi çok eskiye dayanıyor olsa da, 1996 yılında resmi olarak faaliyete geçti. O dönemin bölgesel bir firması olarak ithalata başlamasına rağmen kısa sürede sektörün lider firmalarından biri haline geldi. 

Geçmişte şirketin ithalatının önemli bir bölümünü oluşturan cam sarf malzemelerinden cam mastarı, gönye ve vantuz ürün grubunun; 2010 yılında şirket kendi bünyesinde üretmeye başladı. Zaman içinde cam sektöründe iç piyasanın alüminyuma yönelmesiyle, üretimini bu alana yönlendirme kararı aldı. Marka, son bir yıldır cam kapı kilitleri ve menteşe ürün gruplarının ithalat ve satışını yapmaya başladı. 

2013 yılında, pazarın çok yakından tanıdığı KAHE markasını, Yılmazlar İthalat bünyesine katarak, ürünlerini KAHE markasının yıllara varan tecrübesi altında piyasaya sunmayı sürdürüyor. 

Firmamızın bundan sonraki hedefi; ürün yelpazesini daha da genişleterek, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda payını arttırmak ve müşteri memnuniyetini ön Planda tutan iyi bir hizmet anlayışını sunmak. 

Kahe Cam Aksesuarları, müşterilerinin güvenine layık olabilmek için gelişen zamanın yenilik ve teknolojilerine adapte olarak kalitesini korumak ve her geçen gün daha iyi bir hizmet anlayışını sunabilmeyi amaçlıyor…